نکات مهم اخذ پروژه

1- از تاریخ 2 / 4 / 97 تعریف پروژه کسر خدمت برای همکاران تحقیقاتی در زمان انجام خدمت وظیفه عمومی ممنوع است و تنها همکاران تحقیقاتی که تا تاریخ یاد شده شروع به کار آنها ثبت شده است اجازه دارند کار خود را ادامه دهند. توصیه میشود این همکاران هرچه سریعتر نسبت به اتمام پروژه خود اقدام کنند.

2- از تاریخ 1 / 6 / 97 کلیه پروژه های کسر خدمت بالای 6 ماه باید در کمیسیون ارزیابی ثانویه مورد بررسی قرار گیرد و مرکز علم و فن آوری جواد الائمه (ع) تنها تا 6 ماه کسری صادر می نماید.

 

جهت اخذ پروژه یا همکاری پژوهشی-تحقیقاتی:

- رزومه خود را در قالب فرم رزومه موجود در سایت به آدرس پست الکترونیک زیر ارسال نمایید. چنانچه رزومه شما مورد تایید تیم پژوهشی واقع شود، با شما تماس تلفنی گرفته خواهد شد.

- در صورت عدم تماس در طول یکماه،در حال حاضر تخصص شما مورد نیاز نمی باشد و شما می توانید جهت اخذ پروژه به سازمان ها و مراکز دیگر مراجعه نمایید.

- چنانچه رزومه شما مورد نیاز نبوده است، می توانید پس از گذشت 3 ماه از ارسال رزومه، مجددا نسبت به ارسال آن اقدام نمایید.

 * مراجعه حضوری تنها با هماهنگی قبلی با واحد اداری امکان پذیر است

از مراجعه حضوری بدون هماهنگی اکیداً خودداری نمایید

 

ساعات فعالیت مرکز

شنبه تا چهارشنبه  - 7:30  تا  14

پنـجـشنبه              - 7:30  تا  12

 

 

   تهران ، صادقیه ، بزرگراه جلال آل احمد ، تقاطع شهید آریافر ، خیابان پردیس 5 ، پلاک 62

     1 - 44229600   (مخصوص اخذ پروژه)

          44229097     (فقط جهت افرادی که در حال حاضر پروژه آن‌ها در حال اجرا می باشد)

         44229602

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  منحصرا برای ارسال رزومه (فرم شماره 4) - پروژه های کسر خدمت و جایگزین خدمت

           این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  منحصرا برای ارسال (فرم شماره 28) - پروژه های تحقیقاتی رشد